​​​ ​​تمرکز شما روی کسب و کار شرکت شما
​​راه اندازی، نگهداری و ارتقای شیرپوینت با رهسا آسمان ​

رهسا آسمان یک زیر ساخت بسیار پیشرفته برای ارایه خدمات نرم افزار و خدمات شیرپوینت در ابرها می باشد. امروزه همه نرم افزار های پیشرفته جهان به سرعت به سمت ارایه خدمات ابری حرکت می کنند. رهسا آسمان یک محیط اختصاصی، مدیریت کامل و سایت های نا محدود شیرپوینت را در اختیار مجموعه شما قرار می دهد. با استفاده از خدمات رهسا آسمان شما می توانید نا محدود سایت های شیرپوینتی برای پرتال داخلی و اینترانت شرکت خود و همچنین نامحدود سایت های اکسترانت و اینترنتی ایجاد نمایید. مدیریت کاربران در اختیار شما قرار دارد و شما می توانید به تعداد دلخواه کاربر در مجموعه شیرپوینت اختصاصی خود داشته باشید. رهسا آسمان، دسترسی به همه اطلاعات شرکت شما را از هر مکان و با استفاده از همه مرورگرهای معتبر، تلفن همراه و تبلت ها فراهم می آورد.

اطلاعات بیشتر
http://www.sharepointonline.ir/SiteCollectionImages/Pages/default/RahsaPortal2.jpg
http://www.sharepointonline.ir/SiteCollectionImages/Pages/default/rahsaBenefits.png

زمان و بودجه شما مهمترین دلیل برای انتخاب آسمان است​

برای داشتن یک فارم اختصاصی شیرپوینت در رهسا آسمان نیازی به خرید تجهیزات سخت افزاری و سرور های قدرتمند ندارید. همچنین بدون نیاز به خرید نرم افزارهای فارسی شیرپوینت، پراجکت سرور، آفیس وب، فرایند ساز و فرم ساز می توانید سایت های نامحدود شیرپوینت در رهسا آسمان داشته باشید. شما برای نگهداری، مدیریت و ارتقای زیر ساخت شیرپوینت نیازی به پرداخت هزینه های کارشناسی و پشتیبانی نخواهید داشت و بدون نیاز به پرداخت هزینه های پهنای باند اینترنت و اینترانت به اطلاعات و سایت های شیرپوینت خود دسترسی خواهید داشت.
شما تنها با پرداخت هزینه ماهیانه به ازای کاربران خود همه هزینه های بالا را پوشش می دهید.

اطلاعات بیشتر

​ همه امکانات شیرپوینت محلی شما
و حتی بیشتر از آن در رهسا آسمان وجود دارد

پیاده سازی شیرپوینت امروزه در جهان به دو روش پیاده سازی محلی و ابری انجام می شود. رهسا آسمان، پیاده سازی ابری شیرپوینت برای مجموعه شما می باشد و در این روش همه امکانات شیرپوینت محلی شما در رهسا آسمان ارایه می گردد. شیرپوینت ابری امکانات بیشتری علاوه بر امکاناتی که در پیاده سازی پیش فرض شیرپوینت در مجموعه شما وجود دارد در اختیار شما قرار می دهد. شما در رهسا آسمان امکان استفاده از فرایند ساز و فرم ساز پیشرفته را دارید. همه امکانات رهسا پرتال، رهسا دانش، رهسا پروژه و رهسا هوش در اختیار شما می باشد. همچنین سرعت و پایداری رهسا آسمان به دلیل استفاده از یک زیر ساخت پیشرفته بیشتر از پیاده سازی محلی شیرپوینت می باشد.

اطلاعات بیشتر
http://www.sharepointonline.ir/SiteCollectionImages/Pages/default/RahsaProducts.jpg